Број на оглас: 3881173
Објавен на: 19.04.2021, 14:26
1 / 12

VOLKSWAGEN POLO 1.4 BENZIN

1.699 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOLKSVAGEN POLO
1.4 BENZIN
55 KW/75 KS
2004
4 VRATI
KLIMA
CENTARALNO

VOZILOTO NE E CARINETO