Број на оглас: 3880670
Објавен на: 17.04.2021, 11:16
1 / 4

Se Prodava Kuka Blisku Do Centar ekstra cena!!!

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1960
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Karaorman

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo Bitola na ulica Karaorman na Bairot, mirna lokacija 5 min od saat kula, kukata ima dvor wc nadvoresno i vnatresno, isto taka ima golem balkun, 1 spalna, 1 detska spalna, dnevna, ostava, trpezariska. Kukata e renovirana pred brzo, greenjeto e na klima. Ekstra Cena

076 603 018 Kenan