Број на оглас: 3880576
Објавен на: 15.04.2021, 23:08
1 / 7

AUDI A4 2.0tdi 2008

10.500 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
98 kw / 133 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


A4 2008g novi gumi namesteni pred 20dena top sostojba enterier kako nova kola bez zamena samo seriozni kupuvaci
075/890-978 Jani
075/890-978 Jani
075/890-978 Jani