Број на оглас: 3880307
Објавен на: 21.04.2021, 09:00
1 / 7

Prodavam Ford Mondeo 2.0 Tdci Karavan

1.150 € 1.250 €
Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 30.12.2021 god 4 zimni gumi klimatronik ispraven lade 2 kluca greaci na sedista smeneto ulje i filtri prednica stegnat