Број на оглас: 3878257
Објавен на: 07.03.2021, 19:06
1 / 11

Ford Focus 1.4 бензин+плин Неувезуван

4.000 € Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2007
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е во одлична состојба,купено ново во Македонија од МИ-ДА моторс.
Редовно сервисирано.
Гаранција на километри
Атестиран Плин
Сервисиран Плин пред 200km
Возилото поседува клима , електроника на предни прозори
Регистрирано до 02.2022
Зелен Картон до 02.2022