Број на оглас: 3877767
Објавен на: 22.04.2021, 17:50
1 / 7

Opel Corsa C 1.2 2006god. Novo _92 000_KM

1 € 2 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motor na Lance 1.2 16V 59kw 80ks
Novo so 92 8xx Km.realni ima
Uvezen od IT
So plateni davacki
Carina.Tif i Homologacija
Full oprema
Klima
Abs esp
El.stakla
El.ogleda
Servo
Centralno
6 x airbeg
2 kluca
I dr.
Bez zameni
Mob. 078 878 278