Број на оглас: 3877363
Објавен на: 22.04.2021, 19:19
1 / 10

PASSAT 1.9 TDI 105 KS 2005 GOD audi.seat.opel.bora.golf)

4.600 € 5.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASSAT 1.9 TDI 105 KS 2005 GOD.
UVEZEN OD SVAJCARIJA
ABS
AIRBAG
ESP
KLIMATRONIK
EL.PROZORI
CD RADIO
AL.BANDAZI 17"
SMENT SET KUMPLUG

POSLEDNA CENA 4600E ...NEREGISTRIRANA....