Број на оглас: 3876856
Објавен на: 22.04.2021, 11:48
1 / 4

Masi i stolici

12.000 МКД 15.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat masi i stolici pogodni za kafana.
4 masi so dimenzii 90x80
1 masa so dimenzii 120x120
14 stolici