Број на оглас: 3876170
Објавен на: 22.04.2021, 19:56
1 / 4

Bandazi 16 ki 5x112 golf pasat skoda seat

200 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
5J
Дијаметар:
16
Дијаметар на дупка:
112
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Gumi so bandazi 16ki
5x112
Doneseni od cs