Број на оглас: 3876150
Објавен на: 22.04.2021, 16:27
1 / 9

VELOSIPED 26"

5.000 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
18 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


26" bandasi
Alivio aparatcinja kocnici prenos
Iapravno e se na nego
Novo sediste