Број на оглас: 3875494
Објавен на: 18.04.2021, 16:24
1 / 12

OPEL CORSA D 1.3 MJET 75KS 2007G

3.150 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🆕️OPEL CORSA D 1.3CDTI 75KS 2007G🆕️
CENA 3150🇪🇺
078236950
KLIMA ISPRAVNA
ELEKTRICA NA PROZORI
ABS
ESP
RADIO CD MP3 AUX
ISOFIX SEDISTA
BORD
ALUMINSKI FELNI
MAGLENKI
TOP SOSTOJBA