Број на оглас: 3873949
Објавен на: 20.04.2021, 21:11
1 / 4

Renault Scenic

1.500 €
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е во возна состојба, регистрирана до јануари 2022. Колата има 1.9 dci мотор, има мала потрошувачка, 5,5л/100км.