Број на оглас: 3873608
Објавен на: 19.04.2021, 18:54
1 / 1

Барам возач со Бг.документи за терминалска работа

1 €
Категорија:
Возачи, Транспорт, Шпедиција
Пол :
Машко
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Ц
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Барам возач С+Е категорија за терминалска работа со Бг.документи
Релација De/Be/Nl/Fr
80% се работи на терминал Келн,Зеебруге.
Пауза од 45часа секогаш е во Келн
Се вози дневно во просек од 300км до 500км..
Почетна дневница 70е.Може и договор на неделно поминати км.
Обезбеден пат до и од возилото,осигурање во Бугарска фирма и платен месечен интернет
Возилата се Ман Тгх- 2012/2015/2017год.
Контакт на Вибер:+38978707852