Број на оглас: 3872707
Објавен на: 08.04.2021, 20:37
1 / 5

Kia Picanto 1,1 Dizel 2006 god🇨🇭

2.450 €
Марка:
Kia
Модел:
Picanto
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e proizvedena 2006 godina 1,1 dizel vo odlicna sostojba so klima ,elektrika na prozori,lieni bandasi,servisna kniska i mnogu mala potrosuvacka 4 litra na 100km.....Kolata e bez zabeleski i ima plateni site davacki do registracija (carina, tif, homologacija, prevedeni dokumenti).