Број на оглас: 3871101
Објавен на: 22.04.2021, 10:38
1 / 11

BMW 118-D, SOCUVANO, REGISTRIRANO, ISPRAVNO, ODLICNO !!!

4.000 € 4.200 €
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ БМВ 118 ДИЗЕЛ, ЗАЧУВАНО И РЕГИСТРИРАНО СО МК ТАБЛИЦИ

КОЛАТА Е ЗАЧУВАНА КАРОСЕРИСКИ, МАШИНСКИ И ВНАТРЕШНО

МНОГУ ЕКОНОМИЧНО ВОЗИЛО, СО ЕПТЕН МАЛА ПОТРОШУВАЧКА НА ГОРИВО ОД САМО:

- 4,5 л/100km (отворен пат)
-  5,6 л/100км (комбинирано возење)

СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ

МОТОР СО ЛАНЧЕ И ДР.

РАЧЕН МЕНУВАЧ СО 6 БРЗИНИ

ГРЕАЧИ НА СЕДИШТА

МОТОРОТ РАБОТИ СМИРЕНО, ТИВКО И ИМА ОДЛИЧНА СТАРТНА И ВЛЕЧНА МОЌНОСТ

ЕКСТРА НАМАЛЕНА ЦЕНА СО ОГРАНИЧЕНО ВРЕМЕТРАЕЊЕ !!

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 078-712-155