Број на оглас: 3870785
Објавен на: 16.04.2021, 20:40
1 / 11

FIAT BRAVO 1.6 D.120KS 2009G.6 BRZ.MULTIDZET

3.800 €
Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful oprema so klimatronik parkinsenzori tempomat komandi na volan novi bandasi so 4 novi glan gumi...originalna boja bez grebanici vnatresniot enterier perfekno socuvan motor vozenje se odlicnoFabricko e zatemnuvanjeto na staklata vlezeno si vo tif ne e folii