Број на оглас: 3870636
Објавен на: 16.04.2021, 18:08
1 / 1

Prodavam android smart tv favotit

10.999 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Останато
Производ:
LCD
Големина:
102 cm (40 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM KORISTEN TV FAVORIT SMART FULL HD(FAVORIT 40DN4JM3T2A-44FHD ANDROID)
Cena 12000 denari. Cenata ne e fiksna. Kontakt: 071 804 737 ALEKSANDAR