Број на оглас: 3870634
Објавен на: 16.04.2021, 15:59
1 / 8

VW GOLF 4 1.9/90ks

2.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw golf 4 1.9 tdi 90ks.
-Elektrika na prozori, klima, abs, servo, vozdushni pernichinja.
-1999g.
-Registriran do Mart 2022
-Novi gumi, set lamela, plochki, prednica, ulje i site filtri.

070 371 416 ..... 070 371 416 .... 070 371 416
070 371 416 ..... 070 371 416..... 070 371 416

Moznae zamena za kola so vasa doplata