Број на оглас: 3870372
Објавен на: 21.04.2021, 16:29
1 / 12

Peugeot 206+ 1.4 hdi 70 ks 2010 god

3.390 €
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-Peugeot 206 plus

-1.4 hdi 70 Ks .

-Potrosuvska 4L na 100 km.

-2010 god .

-Klima raboti ladi.

-Sredeni dokumenti do registracija .

-Perfektna sostojba .