Број на оглас: 3869443
Објавен на: 08.04.2021, 20:38
1 / 7

Opel zafira 1.9 cdti 120ks 6 brzini 2006 god socuvana

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel zafira 2006 godina
-1.9 cdti 120ks odlicno socuvana
-registrirano , zimski gumi ,servisirano ,
-ful oprema , se e ispravno ,
-moze zamena
-tel 078648655 Nikola