Број на оглас: 3868794
Објавен на: 22.04.2021, 19:55
1 / 4

Bandaz za lada niva

6.000 МКД
Марка:
Lada
Модел:
Niva
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bandazi za lada niva
1500 den parce