Број на оглас: 3867621
Објавен на: 04.03.2021, 12:34
1 / 6

KUMHO 245 40 18

10.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
245
Висина:
40
Дијаметар:
18
UNICAR POLOVNI AVTOMOBILI
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 gumi extra socuvani...
KUMHO 245 40 18...
Gumite sezdravi i pravi ne se lepeni...
Proizvedeni 47 nedela 2019 god...

CENA 10000 za 4 broja