Број на оглас: 3867620
Објавен на: 23.02.2021, 19:43
1 / 5

Perika / Перика

100 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на коса

Вид на оглас: Се продава


Се продава перика многу малку користена.
Комбинирана од природни и синтетички влакна. Долга околу 50 cm.

Доколку има потреба праќам и видео по вибер.

Може да се прати по Карго.