Број на оглас: 3867611
Објавен на: 01.03.2021, 12:31
1 / 4

Fiat Punto 1.3 MultiJet

2.200 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е во одлична состојба, сменето е сет ламела и има нов акумулатор, екстра зимски гуми и солидни летни
Регистирано до 07.2021
Контакт само на 074-222-115 Виктор