Број на оглас: 3867536
Објавен на: 07.03.2021, 14:10

se izdava namesten stan

1 €
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Централно
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2008
Година на реновирање:
2009
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
bb

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


se izdava namesten stan