Број на оглас: 3867492
Објавен на: 25.02.2021, 20:07
1 / 2

Citroen Berlingo Extra sostojba zamena

2.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
Berlingo
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava citroen berlingo vo extra sostojba redovno odrzuvano so napeaen servis napolneta klima i registrirano cela godina moze i zamena za ponov pick up so moja doplata (samo pick up drugo ne mi nudete)
38978217061
38978217061