Број на оглас: 3867441
Објавен на: 23.02.2021, 17:08
1 / 5

Deloven prostor blisku centarot na Struga

1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се изнајмува деловен објект во Струга на одлична локација блидку центарот на градот.
Објектот располага со вкупна површина од 800m2 (П + 1), голем пркинг.
Приземје 400m2
Прв спрат 400м2
Објектот е погоден за дејности како: банка, угостителски објект, секаков вид на продавници/маркет, изложбени салони за продажба на мебел.