Број на оглас: 3867329
Објавен на: 23.02.2021, 15:02
1 / 7

Mercedes B180

5.700 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 180
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes B180
Avtomatik
Parking senzori
Elektricni stakla
Tempomat
205000 km
Zelen karton
Donesena od 🇨🇭🇨🇭