Број на оглас: 3867050
Објавен на: 23.02.2021, 11:00
1 / 7

Golf 4

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 4 1.9tdi na bg tabli vo odlicna sostojba info samo na 070 570 403