Број на оглас: 3866681
Објавен на: 24.02.2021, 17:24
1 / 1

GOLF 3 2.0 GTI BENZIN PLIN

1.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1996
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Golfot e mnogu zacuvan,nema nigde skapano.Registriran smenet rebrast kais I servisiran.gumite kako novi.ZAMENA SAMO ZA LADA NIVA BENZIN PLIN