Број на оглас: 3866666
Објавен на: 07.03.2021, 18:37
1 / 10

Opel Astra h 1.3 cdti

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


⚠️ Opel Astra H 1.3 CDTI Enjoy⚠️
➡️ 2008 год 66kw 90hp ⬅️

✅ Електронско подесување на фарови
✅ Електрика на прозори
✅ Електрика на ретревизори
✅ Греачи на седишта
✅ Airbeg 9
✅ Темпомат
✅ Команди на волан
✅ Радио/mp3/AUX
✅ Борд компјутер
✅ Клима
✅ babylock
✅ Алумиснки бандаши
✅ Гуми 225/45 17
✅ 2 клуча
✅ Регистрирана до 7/21
Атест кука
🚨 Koлата е во одлична состојба,без никакви вложувања 🚨
➡️Повеќе инфо на:
☎️071/392-706☎️