Број на оглас: 3866604
Објавен на: 22.02.2021, 20:02
1 / 2

Difuzer za Volkswagen (Golf)

5.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Difuzer. So Led svetlo.
Topp lika za vasiot avtomobil. (Se gleda i na sliki)
Prakjam po kargo.
Tell/Viber: 078873173