Број на оглас: 3866589
Објавен на: 22.02.2021, 19:51
1 / 5

Gumi 175/70-14

4.000 МКД
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
175
Висина:
70
Дијаметар:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 7 dobro solidni gumi.
Tell/Viber: 078873173