Број на оглас: 3866563
Објавен на: 22.02.2021, 19:25
1 / 2

Motokultivator 509

1.300 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Motokultivator 509 (Kosacka)
Kultivatorot e vo perfektna sostojba se gleda i na sliki
Info na tell/Viber: 078873173