Број на оглас: 3866328
Објавен на: 19.04.2021, 10:12
1 / 10

Mercedes sprinter

12.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Mercedes sprinter
4 novi gumi
Kamera
160 000 km so garancia
Servisiran
Klimatronik
Plateno se do registracija