Број на оглас: 3866319
Објавен на: 01.03.2021, 18:32
1 / 12

Golf 5 1.9 tdi

4.200 € 4.250 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 tdi 77 kw 105 ks 2005
Reg 13.01 2022
A test foli