Број на оглас: 3866294
Објавен на: 20.04.2021, 18:45
1 / 7

Продавам строг центар позди НАМА

68.900 € 69.500 €
Број на соби:
3
Квадратура:
74 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Ѓорче Петров 2-10

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам стан во строг центар позади НАМА 74м2 + подрум, пространа дневна со трпезарија, оделна кујна, шпајз, две спални соби, две тераси, гостинско ВЦ, бања... комплетно реновиран 2018/2019 година:
- 6 коморни ПВЦ прозори и врати со 3 стакла 4 сезони
- нови ролетни на сите прозори и врати
- нови внатрешни медијапански врати
- поставен ламинат 10мм врз постоечкиот пархет
- комплетна промена на довод/одвод во ВЦ, бања и кујна, пред лепењето на плочките поставено е хидроизолација
- променета стара табла за струја со нова
- инсталиран проточен бојлер во ВЦ и бања
- поставени 2 нови инвертер клими
- соѕидани и поплочени тераси
- нов мебел по мерка(кујна, плакари...)
КВАЛИТЕТНА ГРАДБА(внатрешни преградни ѕидови од цигла, надворешни ѕидови сендвич со 10ка тервол), релативно топол стан со одлична дневна светлина...

Станот се продава со мебел!!!

ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ!!!

ПРИВАТИЗИРАНО ЗЕМЈИШТЕ ПОД ЗГРАДА!!!