Број на оглас: 3866287
Објавен на: 26.02.2021, 15:09
1 / 4

Rover 25 2002 godina

1.500 € Цената не е фиксна 1.800 €
Марка:
Rover
Модел:
25
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Rover 25 , Dizel, 2002 godina , registrirana do 11/2021, vo dobra sostojba

Telefon za kontakt 070 599 369