Број на оглас: 3866050
Објавен на: 22.02.2021, 12:22
1 / 12

VW GOLF 5 , 2.0tdi , 2004god , 170ps

3.690 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
101 kw / 137 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Голф 5 , 2.0тди , 2004год , 170кс .
Регистриран до 06.2021
Комплетно сервисиран со сервисна книшка од последните 4год .

- нови зимски гуми
- нов акумулатор
- мултимедија / Навигација
- УСБ
- екстра сочуван ентериер
- нови армотизери
- борд компјутер и многу друга опрема

Немате ниту денар влог . Пали вози

Контакт на тел :
075 220 799