Број на оглас: 3865751
Објавен на: 22.02.2021, 02:28
1 / 8

HP Desktop I6ICOC7 RAM 4 GB 1.60 GHz

7.000 МКД 7.500 МКД
Производител:
HP
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Intel Celeron
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


HP Desktop I6ICOC7
Intel (R) Celeron (R) CPU N3050
1.60 GHz
RAM 4 GB