Број на оглас: 3865708
Објавен на: 21.04.2021, 12:42
1 / 5

Се продава куќа покрај река Црна с.Жележнец

20.000 € Цената е фиксна
Квадратура:
115 m²
Број на соби:
3
Греење:
Нема
Наместена:
Не

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа покрај река Црна с.Жележнец.
Куќата се состои од два спрата од 58м2 и дворно место 314м2.
Покрај дворот поминува реката Црна и нуди рекреативни можности.
Во склоп на куќата спаѓаат шума , две ниви и овоштарник.
Шумата е 10.546 м2 и се наоѓа во близина на главниот пат.
Нивите и овоштарникот се 2.200м2.
Цената е 20.000 евра и се продава комлет.

Потврден огласувач
 Агенција за недвижнини Капитал Инвест