Број на оглас: 3865617
Објавен на: 21.02.2021, 22:09
1 / 8

Продавам Шевролет калос

2.100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Chevrolet
Модел:
Kalos
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
61 kw / 83 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Произведена 2004 год. 1.4, бензин, има клима, комплетен сервис пред 2 месеци, поминати 105 000 км., 4 нови зимски гуми.
Контактирајте ме на тел. 078 834 311 (Петар)