Број на оглас: 3865610
Објавен на: 06.03.2021, 11:50

Stalka robot za sintisajzer

2.999 МКД 3.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Zacuvana stalka robot