Број на оглас: 3865592
Објавен на: 26.02.2021, 20:54
1 / 7

Jugo 45

1 €
Марка:
Yugo
Модел:
45
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Jugo 45 1.0 e
A test Folii
Nov lager
Novi ramena
Gumi dobri
Nova benziska pumpa
Smeneto filter za vozduh filter za ulje I novo ulje
Registrirano do 9 septemvri