Број на оглас: 3865577
Објавен на: 23.02.2021, 09:25
1 / 7

Jugo 1.3 Efi

1 €
Марка:
Yugo
Модел:
65
Година:
1991
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Jugo 1.3 Efi
Benzin / Plin
A test plin dizna sistem / lovato
Rebrast Kaish nov
Gumi dobri
Malo volance
Soncev krov
Nov akumulator
Registrirano do 10 oktomvri 2021