Број на оглас: 3865495
Објавен на: 03.03.2021, 20:26
1 / 3

Graficki ASUS RX 580-4G MINING

8.900 МКД Цената не е фиксна 9.400 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


8 parcina, 100% ispravni, kako novi, raboteni samo eden mesec, popust ako se zemat komplet.