Број на оглас: 3865470
Објавен на: 22.02.2021, 09:19
1 / 12

OPEL ZAFIRA C 2.0 DTH 7 SEDISHTA170KS ✅

По Договор
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2017
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2022
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇨🇭UVOZ OD CH🇨🇭
Opel zafira noviot model
2016 God. 10 mesec
2.0 motor dizel
125kW~170 Ps
Novi zimski gumi
Servisirana
So servisna kniska do posleden KM e praen na ovlasen servis
Platena carina

OPREMA:
7 sedishta
Full panorama (napred~nazad)
Led svetla
Greaci na sedista
Greaci na volan
Komandi na volan
Park senzori (napred~nazad)
Kamera
Orginal Touch screen radio
Bluetooth
Navigacija
Euro kuka
Ambient lights
Drzaci za krov orginalni Opel
I dr..........
2 kluca

Info: 076-800-028
075-433-888