Број на оглас: 3865390
Објавен на: 28.02.2021, 12:16
1 / 11

Audi a4 19tdi 110ks 98god odlicno klimatronik

1.888 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis napraven novi gumi reg do 11 2021