Број на оглас: 3865355
Објавен на: 21.04.2021, 21:13
1 / 5

prodavam za LG - K8 ekran i tach

По Договор Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

Вид на оглас: Се продава


prodavam nov ne upotreben ekran i tach za lg - k8
okolu dimenziite na ekranot moze da me kontaktirate na 075/33-77-66