Број на оглас: 3865227
Објавен на: 23.02.2021, 22:52
1 / 2

rezervna guma za BMW

1 €
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
Останато
Висина на гума:
Останато
Дијаметар на гума:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


moze zamena za 16ka za mercedes rezervna